LISTA LAUREATÓW
FINAŁU QUIZU HISTORYCZNEGO

W dniach 26-27 listopada 2018 roku odbył się finał ogólnopolskiego szkolnego konkursu wiedzy o Niepodległej pod nazwą „Ojczyzna Nasza” w kategoriach:

  • Szkoły Podstawowe i Gimnazja
  • Szkoły Średnie.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie tematyką niepodległościową i udział
w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Wyniki konkursu ogłosiła komisja obradująca w składzie:
Prof. dr hab. Zdzisław Pietrzyk – Przewodniczący
Dr Cezary Jastrzębski
Dr Radosław Sikora

Szkoły podstawowe i gimnazja

MiejsceNazwa szkołyZespół w składzieOpiekun
IZespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie
Patryk Pasternak
Andrzej Słowik
Maksymilian Słowik
Wojciech Słowik
IISzkoła Podstawowa nr 8 im. Tadeusza “Bora" Komorowskiego w GrudziądzuMaciej Brzóskiewicz
Nina Kieloch
Wiktoria Sarnowska
Roman Sarnowski
IIISzkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego w WarszawieAndrzej Missala
Maciej Missala
Magdalena Missala
Michał Missala
Punktacja szczegółowa
MiejsceNazwa szkołyIlość punktów uzyskanych
w części testowej
Ilość punktów uzyskanych
w części terenowej
Suma punktów
IZespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie
374077
IISzkoła Podstawowa nr 8 im. Tadeusza “Bora" Komorowskiego w Grudziądzu334376
IIISzkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego w Warszawie304575 (24 minuty)
IVSzkoła Podstawowa nr 3 w Głubczycach373875 (28 minut)
VSzkoła Podstawowa im. prof. Jana Czekanowskiego w Cmolasie373673
VIPubliczna Szkoła Podstawowa Jezuitów w Mysłowicach z oddziałami gimnazjalnymi
254267
VIIKatolicka Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Świętokrzyskim
273461
VIIISzkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie
243660
IXSzkoła Podstawowa Gminy Sieradz im.Jana Pawła II
253156
XSzkoła Podstawowa w Zamiechowie262652

Szkoły średnie

MiejsceNazwa szkołyZespół w składzieOpiekun
IIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie
Maksymilian Mirecki
Jowita Pietryka
Paulina Rabczak
Anna Majlinger - Mirecka
IIII Liceum im. Stefana Batorego w WarszawieAntoni Dziwura
Krzysztof Radziwanowski
Piotr Kruszek
Mateusz Kruszek
IIIV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
Michał Kucharzewski
Jakub Palczewski
Adrian Żądło
Michał Firlit
Punktacja szczegółowa
MiejsceNazwa szkołyIlość punktów uzyskanych
w części testowej
Ilość punktów uzyskanych
w części terenowej
Suma punktów
IIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie
393978
IIII Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie354075
IIIV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
343973
IVPubliczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
314071
VII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu
343569
VII Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie
313162
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie
214061
VIIILiceum Ogólnokształcące w Krzepicach
192645
IXZespół Szkół Rolniczych w Ostrożanach
171936

NAGRODY RZECZOWE O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50 000 zł.

Laptopy
Rowery
Czytniki ebooków
Aparaty fotograficzne
Bony na zakup książek
Oprogramowanie edukacyjne

KONTAKT

Stowarzyszenie Delta

Polityka prywatności

Koordynatorzy konkursu

“Sfinansowano ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017 – 2021”